0

Dziewczyna z pociągu PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 27 marca 2017)

dziewczynazpociagupdf

Dziewczyna z pociągu PDF 

Pobierz :

dziewczynazpociagupdfpobierz

Dziewczyna z pociągu  jest to jeden z najlepiej sprzedających się debiutów w historii brytyjskiego rynku pisarskiego. W stanach odnosi równie duży sukces, i tak samo jest na całym świecie. Książka opowiada o Rachel, która każdego dnia podróżuje tym samym pociągiem do pracy. Pociąg codziennie zatrzymuje się naprzeciwko tych samych domów. Wydaje jej się nawet, że dobrze zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z szeregowców. Rachel twierdzi, że mają idealne życie i cały czas pragnie być znowu tak samo szczęśliwa jak oni. Niestety jednego poranka widzi coś co nią wstrząsa. Przez przypadek ma ona okazję stać się częścią życia ludzi których dotychczasowo tylko podglądała.
Dziewczyna z pociągu jest polecana przez jednych z najlepszych autorów min. Stephen King, Tess Gerritsen. Akcja książki toczy się bardzo dynamicznie, nie ma tam miejsca na monotonne opisy przyrody. Pomysł na opisywaną historię jest bardzo dobry, pomimo tego, że główna bohaterka nie jest zbytnio lubiana przez czytelników, nadal jest niesamowicie ciekawą osobą. Uważana na początku przez wszystkich jako niezrównoważona psychicznie, pomaga ukazać prawdę o prawdziwej historii. Książka należy do książek napisany niesamowicie realistycznie. Historia przedstawiona w thrillerze może się wydawać na pierwszy rzut oka naprawdę błaha, jednak po dłuższym czytaniu można zrozumieć o co chodziło autorce. Pokazuje nam ona, że pomimo tego, że wydaje nam się, że niektórzy są szczęśliwi, może być to szczęście zbudowane na kłamstwie. Nigdy nie wiadomo kiedy to kłamstwo wyjdzie na jaw i cały idealny świat legnie w gruzach.

O Autorce:
Paula Hawkins jest brytyjską pisarką urodzoną w Zimbabwe. Jej rodzice byli związani z naukami ekonomicznymi. Pomimo tego przeprowadziła się do Londynu gdzie studiowała filozofię oraz nauki polityczne. Właściwie jak większość znanych autorów pracowała jako dziennikarka w gazecie The Times.
Dziewczyna z pociągu jest jej pierwszą książką co okazało się świetnym debiutem. Praktycznie z miejsca stała się ona bestsellerem i na podstawie jej nakręcono film który trafił do kin w 47 krajach.

 

Pobierz :

dziewczynazpociagupdfpobierz

Wydawnictwo: Świat Książki
Data premiery: 2015-10-21
Ilość stron: 328

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *