0

Wycena i ewidencja środków pieniężnych i rozrachunków PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Wycena i ewidencja środków pieniężnych i rozrachunków PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Wycena i ewidencja środków pieniężnych i rozrachunków

W książce kompleksowo ujęto specjalistyczną wiedzę dotyczącą rozliczeń pieniężnych oraz rozrachunków przedsiębiorstw. Przedstawiono w szczególności: rozliczenia gotówkowe, rozliczenia bezgotówkowe, zasady wyceny i inwentaryzacji środków pieniężnych, ewidencję obrotu gotówkowego i bezgotówkowego, klasyfikację rozrachunków, rezerwy na zobowiązania, ewidencję i wycenę rozrachunków i roszczeń, dokumentację i inwentaryzację rozrachunków. Książka zawiera liczne schematy księgowań, przykłady liczbowe, wzory dokumentów księgowych oraz zadania do samodzielnego rozwiązania.

W publikacji na przykładzie przedsiębiorstwa produkcyjnego przedstawiono, jak prowadzić ewidencję środków pieniężnych, rozrachunków i roszczeń w programie finansowo-księgowym REWIZOR GT.
 
Książka jest adresowana do wszystkich, którzy zawodowo zajmują się rachunkowością lub ją studiują, a także  chcą pogłębić i  doskonalić swoją wiedzę. Jest ona napisana w przystępny sposób, wprowadza w podstawowe słownictwo i w najważniejsze zagadnienia związane z tematyką rozliczeń.

Pobierz :

pobierzpdf

Emerling Izabela
http://www.empik.com/wycena-i-ewidencja-srodkow-pienieznych-i-rozrachunkow-emerling-izabela,p1079722833,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *