0

Skokowy Wzrost Wydajności PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Skokowy Wzrost Wydajności PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Skokowy Wzrost Wydajności

IT jest dla biznesu 21 stulecia tym, czym wiatr był dla Royal Navy w 18 wieku, czym węgiel był dla rewolucji przemysłowej, czym filozofia była dla Oświecenia, i czym sztuka była dla Renesansu. IT nie tylko znajduje się w centrum każdej organizacji, ale przenika każdą część organizacji, ma znaczenie dla wszystkiego i wszędzie.
Nadszedł czas, żeby dyrektorzy zarządzający spotkali się w pół drogi z dyrektorami IT i nauczyli się ich lepiej rozumieć. Skokowy wzrost wydajności jest znakomitym miejscem, z którego tę drogę można rozpocząć. W swojej śmiałej i odważnej książce, Adam Kolawa, fizyk teoretyczny, stawia między innymi takie zasadnicze pytania:
• Co by się stało, gdyby oprogramowanie dawało się tworzyć tak szybko i łatwo, że można by je traktować jako „jednorazowe”?
• Co by się stało, gdyby metody W. Edwardsa Deminga i Joseph’a Jurana – dwóch najbardziej wpływowych postaci ruchu kompleksowego zarządzania jakością (TQM – Total Quality Management) – zastosować do produkcji oprogramowania?
• Jakie korzyści może dać firmom radykalny wzrost wydajności wytwarzania oprogramowania?
• Czy lepsze oprogramowanie może uratować świat?
Apel Adama Kolawy jest prosty: komu rzeczywiście zależy na sukcesie swojego biznesu, musi uczynić IT wydajniejszym. Większą wydajność IT można przełożyć na ogromny wzrost wydajności całego przedsiębiorstwa.
Skokowy wzrost wydajności szkicuje fascynującą wizję przyszłego świata, gdzie ludzkie pomysły bez trudu dadzą się przełożyć na kod oprogramowania, co spowoduje nastanie nowej epoki olbrzymiego technologicznego postępu.

Pobierz :

pobierzpdf

Kolawa Adam
http://www.empik.com/skokowy-wzrost-wydajnosci-kolawa-adam,prod58988328,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *