0

Plan B. Otwórz się na nowe, lepsze perspektywy dla Twojego biznesu PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Plan B. Otwórz się na nowe, lepsze perspektywy dla Twojego biznesu PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Plan B. Otwórz się na nowe, lepsze perspektywy dla Twojego biznesu

Wykorzystaj pełen potencjał swojego biznesu

Masz genialny pomysł na rozwój swojej firmy? Stworzyłeś doskonały w każdym calu model biznesowy? Posiadasz perfekcyjną koncepcję działań? To świetnie. A teraz przestań traktować te plany jak własne dziecko. Pozwól im zmieniać się w zgodzie z błyskawicznie ewoluującą sytuacją rynkową. Dzięki temu przestaniesz myśleć wąskotorowo i realizować niewolniczo kolejne punkty programu, a zaczniesz dostrzegać nowe perspektywy i pozaplanowe możliwości. Gdyby twórcy takich firm, jak Google, PayPal lub Starbucks, trzymali się swojego pierwotnego biznesplanu, prawdopodobnie nigdy byśmy o nich nie usłyszeli. Mówiąc krótko – otwórz się na plan B.

Weź do ręki tę nowatorską książkę i odważ się zdiagnozować problemy swojego modelu biznesowego, a potem wprowadź do niego niezbędne poprawki. Innymi słowy, skieruj firmę na nowy kurs! Skoncentruj się na pięciu elementach warunkujących rentowność każdego biznesu, czyli modelach: przychodów, marży brutto, operacyjnym, kapitału obrotowego oraz inwestycyjnym, i zredukuj ryzyko niepowodzenia do minimum. Pamiętaj, że połowiczny sukces, czyli znalezienie sposobu na biznes, który przynosi zyski, ale nie pozwala wykorzystać całego Twojego potencjału, jest równie problematyczny, jak całkowita klapa.

  •     Tworzenie skutecznego modelu biznesowego.
  •     Testowanie planu A dla warunków polowych.
  •     Sztuka tworzenia modelu przychodów.
  •     Model marży brutto i ustalanie cen.
  •     Definicja kosztów operacyjnych.
  •     Pomiar wartości kapitału obrotowego.
  •     Lekcje wyniesione ze studiów przypadku.

 

Pobierz :

pobierzpdf

Mullins John
http://www.empik.com/plan-b-otworz-sie-na-nowe-lepsze-perspektywy-dla-twojego-biznesu-mullins-john-komisar-randy,p1047057808,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *