0

Instytucje parabankowe na rynku usług bankowych w Polsce PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Instytucje parabankowe na rynku usług bankowych w Polsce PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Instytucje parabankowe na rynku usług bankowych w Polsce

Książka Instytucje parabankowe na rynku usług bankowych w Polsce – przygotowana przez pracowników naukowo-dydaktycznych i doktorantów Katedry Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i osób z nimi zaprzyjaźnionych -powstała w efekcie dyskusji wywołanych wybuchem afery Amber Gold. W publikacji przedstawiono jednak tematykę działalności instytucji parabankowych i shadow bankingu znacznie szerzej. Jej lektura pozwala odpowiedzieć na wiele pytań, m.in.:
– o przyczyny popularności instytucji parabankowych w Polsce,
– o szanse i zagrożenia, jakie są związane z ich działalnością dla klientów, systemu finansowego i gospodarki.
Tematem przewodnim publikacji stanowiącym jej oś kompozycyjną – co przejawia się w większości rozdziałów – jest analiza SWOT silnych i słabych stron oraz szans i zagrożeń związanych z danym segmentem czy rodzajem działalności parabanków.
Prezentowana publikacja przeznaczona jest zarówno dla studentów uczelni ekonomicznych, pracowników naukowych i praktyków gospodarczych działających w szeroko pojętym sektorze usług finansowych, jak też dla każdej osoby, która chce pogłębić swoją wiedzę w zakresie działalności instytucji parabankowych z uwzględnieniem towarzyszącym im szans i zagrożeń.
Jest to jedna z pierwszych książka w całości poświęcona tematyce działalności instytucji parabankowych. Lektura publikacji przynosi ważne pytania na temat przyszłości polskiego rynku usług finansowych. Zdaniem redaktorów, zawarte w jej treści poglądy autorów powinny przyczynić się do łatwiejszego poszukiwania na nie odpowiedzi.

Pobierz :

pobierzpdf

Opracowanie zbiorowe
http://www.empik.com/instytucje-parabankowe-na-rynku-uslug-bankowych-w-polsce-opracowanie-zbiorowe,p1065443319,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *