0

Decyzje finansowe i inwestycyjne w gospodarce rynkowej. Nowe wyzwania i możliwości PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Decyzje finansowe i inwestycyjne w gospodarce rynkowej. Nowe wyzwania i możliwości PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Decyzje finansowe i inwestycyjne w gospodarce rynkowej. Nowe wyzwania i możliwości

Finanse przedsiębiorstw to obszar, w którym zachodzą nieustanne zmiany, wpływając na działalność różnych podmiotów. Problematyka tej dziedziny finansów w zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej, w trakcie rozwoju nowych form finansowania działalności, nowych narzędzi zarządzania przedsiębiorstwem wymaga ciągłego aktualizowania posiadanej wiedzy i analizowania zachodzących zmian. Niesie to wyzwanie także dla rachunkowości, mającej odzwierciedlać zachodzące w finansach procesy tak, aby być źródłem informacji zarówno dla właścicieli, jak i otoczenia przedsiębiorstwa. Obie te dziedziny są istotne zarówno dla praktyków, jak i teoretyków życia gospodarczego; dlatego właśnie prezentowane opracowanie skupia się na finansach przedsiębiorstw, rachunkowości oraz dodatkowo gospodarowaniu nieruchomościami, a dokładniej na ich wybranych aspektach. Niemożliwe jest bowiem ujęcie w jednej publikacji wszystkich kierunków badań prowadzonych w tym zakresie.

Prezentowane opracowanie jest rezultatem indywidualnych oraz zbiorowych badań naukowych. Przedstawione rozważania mają na celu podjecie dyskusji na temat aktualnych problemów z zakresu finansów przedsiębiorstw, rachunkowości i gospodarki nieruchomościami.

Pobierz :

pobierzpdf

Opracowanie zbiorowe
http://www.empik.com/decyzje-finansowe-i-inwestycyjne-w-gospodarce-rynkowej-nowe-wyzwania-i-mozliwosci-opracowanie-zbiorowe,p1045667805,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *