0

Harry Potter i Przeklęte Dziecko PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 27 marca 2017)

harrypotteriprzekletedzieckopdf

Harry Potter i Przeklęte Dziecko PDF

Pobierz : 

harrypotteriprzekletedzieckopobierz

Harry Potter i Przeklęte Dziecko jest nową ksiażką z serii Harrego Pottera napisaną przy współpracy J.K. Rowling, Jacka Thorna oraz John Tiffany. Książka ta jest już ósmą odsłoną słynnej serii i pierwszą z książek, która doczekała się swojej odsłony w teatrze. Światowa premiera miała miejsce w Lipcu 2016 roku. Nigdy nie było łatwo być Harrym Potterem, jednak w tej książce ma być jeszcze trudniej. W Harry Potter i Przeklęte Dziecko główny bohater jest pracownikiem Ministerstwa Magii oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Kiedy Harry Potter stara się zapomnieć o swojej przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z legendą bycia Potterem. Akcja toczy się 19 lat po śmierci Voldemorta. Hermiona poślubiła Rona, który zajął się prowadzeniem własnej firmy. Dzieci Harrego właśnie zaczęły swój pierwszy rok w Hogwarcie.
Albus na nieszczęście bohatera zaprzyjaźnia się z jedynym synem Draco Malfoya. Potem trafiają oni do Slytherinu, a drugie dziecko Harrego do Gryffindoru tak jak on kiedyś.
Harry Potter zaczyna mieć sny związane z jego przeszłością, które niesamowicie go nie pokoją, mogą być to pierwsze oznaki, że armia Voldemorta powraca. Postanawia on spotkać się z Hermioną oraz Ronem, żeby dowiedzieć się czy oni odczuwali to samo.
O Autorce :
J.K. Rowling urodziła się 31 Lipca 1965 roku w Angli. Jest córką Petera Jamesa Rowling, który pracował jako mechanik samolotowy. Pierwsza jej książka została wydana pod imieniem Joanne Rowling. Zaczęła się podpisywać jako J.K od pierwszej litery jej babci Kathleen. Pomimo tego, że się ożeniła, rzadko używała imienia i nazwiska Joanne Murray. Jako dziecko już pisała swoje pierwsze powieści fantastyczne, które czytała swoim młodszym siostrom. Jej kariera rozwinęła się niesamowicie szybko, ponieważ została multimilionerką w ciągu zaledwie pięciu lat. Pierwszą ksiązke z serii Harry Potter wymyśliła podczas jazdy pociagmie z Manchesteru do Londynu w 1990 roku. Na rok 2016 majątek pisarki szacowany jest na 600 milionów funtów, co jest niewątpliwie wielką kwotą.

Pobierz : 

harrypotteriprzekletedzieckopobierz

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data premiery: 2016 22 Października
Ilość stron: 320

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *