0

Nawracanie proboszcza. Od nawrócenia proboszcza do nawrócenia pastoralnego parafii PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Nawracanie proboszcza. Od nawrócenia proboszcza do nawrócenia pastoralnego parafii PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Nawracanie proboszcza. Od nawrócenia proboszcza do nawrócenia pastoralnego parafii

Właśnie dlatego książka i opisane w niej sposoby odnawiania i ożywiania parafii nie są kolejną teorią, którą może uda się dostosować do rzeczywistości. Nie są schematem wymyślonym za biurkiem, który w zderzeniu się z konkretnymi wspólnotami i ludźmi rozsypie się w proch. Są zaś żywym świadectwem drogi, która już została przebyta i która oczywiście ciągle jeszcze stoi otworem, stwarzając wciąż nowe możliwości. Wszystko to już z zachwytem oglądałem i tego doświadczałem, mając jednocześnie niezwykły apetyt na kolejne rozdziały tej niezwykłej wspólnoty i ludzi, którzy ją tworzą.

(ze Wstępu o. Adama Szustaka OP)

Ks. Jacek Socha – ur. 30.06.1969 r. w Gdańsku, prezbiter archidiecezji gdańskiej, doktor teologii UKSW w zakresie teologii moralnej, od 2009 roku proboszcz parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni-Chyloni, interesuje się teologią nowej ewangelizacji oraz myślą współczesnych teologów, m.in. Ronalda Rolheisera i Toma N. Wrighta.

Kinga Frąckowska – ur. 26.06.1986 r. w Słupsku, mgr teologii KUL, doktorantka na WT UMK w zakresie teologii biblijnej, przedmiotem jej zainteresowań są księgi prorockie Starego Testamentu, zwłaszcza Księga Ezechiela, oraz kwestia powołania prorockiego chrześcijan.

Pobierz :

pobierzpdf

Socha Jacek
http://www.empik.com/nawracanie-proboszcza-od-nawrocenia-proboszcza-do-nawrocenia-pastoralnego-parafii-socha-jacek,p1136856635,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *