0

Dom czwarty PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 27 marca 2017)

domczwartypobierzpdf

Dom czwarty PDF 

Pobierz :

domczwartypdfpobierz

Dom czwarty pdf jest siódmym tomem sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Tematem głównym są opowieści łączące w sobie elementy kryminalne i obyczajowe z wątkiem psychologicznym.
Komisarz Klementyna Kopp po czterdziestu latach na prośbę matki wraca w rodzinne strony,aby odkryć sprawcę popełnionego w rodzinnym majątku morderstwa. W drodze do Złocin znika bez śladu. Mieszkańcy i rodzina twierdzą, że nigdy nie dotarła do miasteczka. Aspirant Daniel Podgórski postanawia odszukać Klementynę. Przy okazji poszukiwań wychodzą na jaw skrywane od lat tajemnice. Z jakimi problemami i demonami z przeszłości będzie musiał zmierzyć się Daniel? Każdy coś ukrywa. Atmosfera gęstnieje. Kto jest przyjacielem a kto wrogiem? Dlaczego wszyscy kłamią? Co się stało z Klementyną? Kto maluje tajemnicze graffiti z czarną szubienicą i podrzuca martwe ptaki? Jaki ma to związek z okrutną egzekucją, dokonaną nad jeziorem Bachotek w październiku 1939 roku? I co oznacza tytułowy Dom Czwarty?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszej powieści Katarzyny Puzyńskiej, która to lektura na pewno nie rozczaruje wielbicieli tej autorki.
Zaskakujące zakończenie pozwala przypuszczać, że w następnym tomie powieści będzie wiele trzymających w napięciu wątków.
Jej powieści porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów.
Katarzyna Puzyńska
Katarzyna Puzyńska urodziła się w 1985 roku. Psycholog z wykształcenia , pracuje jako nauczyciel akademicki. Jej pasją jest pisanie. Literacki debiut to powieść “Motylek”, rozpoczynająca cykl kryminałów psychologicznych o policjantach z niedużej wsi Lipowo. Książki Puzyńskiej cenione są z uwagi na wyjątkowy styl, wciągającą fabułę, a także szeroki kontekst psychologiczno – społeczny, w jakich osadza swoich bohaterów. Prywatnie jest wielbicielką Skandynawii oraz Hiszpanii.

Pobierz :

domczwartypdfpobierz

Wydawnictwo: Prószyński Media
Data premiery: 2016-11-08

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *