0

Cztery Żywioły. Tom 3. Lampiony PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 27 marca 2017)

cztery-zywioly-tom-3-lampiony-pdf-ebook-epub-mobi

Cztery Żywioły. Tom 3. Lampiony PDF

Pobierz :

czteryzywiolytom3pobierz

Cztery Żywioły. Tom 3. Lampiony jest to już trzecia odsłona z łącznie 4 książek o bohaterce Saszy Załuskiej. Pracuje ona jako profilerka i jej głównym zadaniem jest określenie profilu psychologicznego zbrodniarza. Praca nie należy do najłatwiejszych, o czym można się przekonać w tej serii książek. Jeśli ktokolwiek już był w mieście Łódź. Doskonale wie, że nie można o nim zapomnieć. Główna bohaterka w Cztery Żywioły. Tom 3. Lampiony musi tym razem zmierzyć się z niezrównoważonym podpalaczem.
Opis Autorki:
Katarzyna Bonda urodziła się w 1977 roku. Posiada częściowo białoruskie pochodzenie.
Swoje imię Katarzyna dostała po babci, która niestety została zamordowana przez Armie Krajową podczas białoruskiej pacyfikacji. Pisarka pracowała przez 12 lat jako dziennikarka. Aktualnie wykłada również w szkole kreatywnego pisania w Warszawie. Katarzyna wprowadziła do swoich powieści nowy typ detektywa, takiego którego jeszcze nie widzieliśmy w polskich kryminałach.
Dzięki swojej niesamowitej twórczości została także nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru.
Jest to nagroda przyznawana za najlepszą polską powieść kryminalną lub też sensacyjną.
Jej twórczość choć krótka jest bardzo intensywna zaczynając od 2007 roku wydała już 10 powieści min. Sprawa Niny Frank, Pochłaniacz, Okularnik.

Wracając do książki z pewnością mogę pokusić się o stwierdzenie, że czekało na nią tysiące ludzi.
Powieść znalazła się praktycznie wszędzie : telewizja,gazety, Internet. Stało się tak dzięki poprzednim świetnym powieścią, w których zaczytywało się miliony Polaków. W tytule znajduje się prosty przekaz jak i równocześnie zagadka. Nie zamierzam tutaj od razu tłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi i psuć wam całą zabawę z czytania tej książki. Lampiony są książką pełną burzliwej akcji i jak przystało na kryminał możemy znaleźć tu między innymi : pobicia, podpalenia, wymuszenia. Wszystko przedstawione jest w taki sposób, że nie sposób się oderwać od czytania.
Polecamy zarezerwować conajmniej parę wieczorów na dokładne przeanalizowanie i przeczytanie tej książki. Niesamowite wrażenie sprawia także wiedza Katarzyna Bondy na temat tytułowego miasta- Łódź. Autorka świetne się do tego przygotowała i wszystkie ulice opisane w powieści faktycznie mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Pobierz :

czteryzywiolytom3pobierz

Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Data premiery: 2016-09-28
Seria: Cztery Żywioły
Ilość stron: 640

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *