0

Behawiorysta PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 27 marca 2017)

behawiorystapobierzpdf

Behawiorysta PDF

Pobierz :

behawiorystapobierzpdf

Behawiorysta pdf to kolejna trzymająca w napięciu książka Remigiusza Mroza. Akcja powieści rozpoczyna się w momencie gdy zamachowiec zajmuje przedszkole, Grozi, że zabije wychowawców i dzieci. Sytuację komplikuje dodatkowo fakt, że całe zajście jest transmitowane na żywo z przedszkola w internecie. Policja jest bezsilna, ponieważ mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Gdy pojawiają się dalsze działania zamachowca dotyczące zakładników wszyscy oglądający transmisję z przedszkola zamierają z przerażenia. Czy ludzie dadzą się wciągnąć w makabryczną manipulację i grę szantażysty ? Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, wydalonego dyscyplinarnie ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest też z ekscentryzmu, ale i z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. Przynajmniej do tej pory tak było… Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, pełna zwrotów akcji i napięcia. Trzyma w niepewności do ostatniej strony i należy do powieści, które koniecznie trzeba przeczytać.
“Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony”.
Tess Gerritsen

Remigiusz Mróz (ur. 15 stycznia 1987 w Opolu) – polski pisarz, autor powieści oraz cyklu publicystycznego “Kurs pisania”. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych.
Otrzymał w 2016 roku podwójną nominację do Nagrody Wielkiego Kalibru Międzynarodowego Festiwalu Kryminalnego za książki Kasacja oraz Zaginięcie.
W swojej twórczości sięga po różne gatunki literackie jak: kryminał, thriller prawniczy, powieść historyczna a tym co łączy jego książki jest wartka akcja. W swoich kryminałach porusza także kwestie społeczne, m.in. problem uchodźców czy mniejszości narodowych.
Jest min. autorem trylogii z komisarzem Forstem (Ekspozycja, Przewieszenie, Trawers), serii z Joanną Chyłką (Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet), trylogii Parabellum.

Pobierz :

behawiorystapobierzpdf

Wydawnictwo: Filia
Data premiery: 2016-10-26
Ilość stron: 500

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *