0

Assassin’s Creed. Last Descendants. Tom 2. Ostatni Potomkowie. Grobowiec Chana PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 3 grudnia 2017)

Assassin’s Creed. Last Descendants. Tom 2. Ostatni Potomkowie. Grobowiec Chana PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Assassin’s Creed. Last Descendants. Tom 2. Ostatni Potomkowie. Grobowiec Chana

Opis

Druga część trylogii Assassin’s Creed: Last Descendants – Ostatni potomkowie. Wciąż trzeba odnaleźć dwa fragmenty starożytnego artefaktu: Trójzębu Edenu. Okazuje się, że jedna jego część mogła zostać pochowana wraz z mongolskim wodzem wojennym Khanem, którego grobowiec nigdy nie został odnaleziony.

Od wydawcy:

Owen i jego przyjaciele przegrali. Dokonali rzeczy niezwykłej, ale ostatecznie ponieśli porażkę. Kiedy odkryli, gdzie znajduje się pierwszy fragment starożytnego artefaktu – legendarnego Trójzębu Edenu – wydawało się, że mają go w garści. Poszukiwali go również członkowie Bractwa Asasynów i Zakonu Templariuszy, okazało się jednak, że ich wszystkich ubiegł jeszcze ktoś inny. Nić porozumienia między nastolatkami zaczęła się rwać – Owen wraz z przyjacielem Javierem wzięli stronę asasynów, pozostali zaś sprzymierzyli się z templariuszami. Do odszukania wciąż pozostały dwa fragmenty artefaktu i obie grupy zrobią teraz wszystko, by nie powtórzyć swoich błędów.

Podobno wnuk Czyngis-chana, Mongke-chan, został pochowany z jednym z fragmentów Trójzębu Edenu. Jego grobowca jak dotąd nie odnaleziono. Młodzi ludzie zaangażowani po obu stronach konfliktu rozpoczynają wyścig z czasem. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, będą musieli przenieść się w symulacji do rozdartych wojną średniowiecznych Chin i odnaleźć kolejny fragment artefaktu, nim zrobią to ich wrogowie.

Pobierz :

pobierzpdf

Kirby Matthew J.
http://www.empik.com/assasin-s-creed-last-descendants-grobowiec-khana-kirby-matthew-j,p1140560027,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *