0

Zbigniew Łapiński. Historie również niepoważne, czyli groch z kapustą PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Zbigniew Łapiński. Historie również niepoważne, czyli groch z kapustą PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Zbigniew Łapiński. Historie również niepoważne, czyli groch z kapustą

Zbigniew Łapiński to nie tylko wybitny kompozytor, współtwórca legendarnego tria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński, ale przede wszystkim interesujący człowiek o filozofii życia, która zaskakuje odwagą i przekorą wobec zastanych schematów i zasad.

Książka odsłania kulisy jego życia w sposób nieszablonowy, stąd sam bohater nazywa opowieść o swoim życiu jako “groch z kapustą” inaczej mówiąc opowieść o życiu artysty, człowieka dojrzewającego w absurdach PRL-owskiego systemu. To opowieść o świecie kabaretów i festiwali studenckich, o domu rodzinnym, w którym ojciec – muzyk, powstaniec, patriota – zadbał o wykształcenie muzyczne syna.

Książka poruszająca w swej szczerości wyznań nietuzinkowego człowieka i wybitnego twórcy, poparta wspomnieniami jego przyjaciół-artystów, m.in. Mariana Opani, Ewy Błaszczyk, Jakuba Sienkiewicza, Jana Poprawy, Jana Kondraka, czy Joanny Lewandowskiej.

Pobierz :

pobierzpdf

Łapiński Zbigniew
http://www.empik.com/zbigniew-lapinski-historie-rowniez-niepowazne-czyli-groch-z-kapusta-lapinski-zbigniew-walentynowicz-katarzyna,p1110493898,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *