0

Poławiacze pereł. Historia Jurka Koniecznego i "Doktor Janosikowej" PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Poławiacze pereł. Historia Jurka Koniecznego i "Doktor Janosikowej" PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Poławiacze pereł. Historia Jurka Koniecznego i "Doktor Janosikowej"

Doktor Janosikowa i Jurek Konieczny. Historia miłości, która nie dała wpuścić się w kanał.
Życie Jurka miało być zwyczajne – rodzina, pieniądze i piękny dom. Wkrótce pojawiło się jednak coś jeszcze: 9-miesięczny ciąg alkoholowy. Świat Jurka utonął w kolejnych kieliszkach wódki. Ilona – lekarka okrzyknięta kilka lat temu “Doktor Janosikową” – mimo wspaniałych marzeń, miała poczucie dotkliwej klęski w roli samotnej matki i opiekunki alkoholików. Połączyła ich miłość “od pierwszego wejrzenia”, która dała im nie tylko nadzieję na wielką zmianę, ale też gotowość, by tą miłością dzielić się z innymi.
Boża Opatrzność zaprowadziła ich na krakowski Dworzec Główny, do kanałów i na klatki schodowe, gdzie żyli ci, którym świat nie dał drugiej szansy. Zaczęli od podawania bezdomnym kanapek i herbaty. Wiedzieli, że to niewiele. Wkrótce powstał specjalny dom, gdzie wzgardzeni otrzymali szansę, by na nowo się odnaleźć. To tam trafiały perły, które oczyszczone modlitwą i uczynkiem miłosierdzia nabierały nowego blasku. Wkrótce łowili je nie tylko Ilona i Jurek. Poławiaczami stali się także sami bezdomni.
“Poławiacze pereł” to przejmujące świadectwa ludzi, którzy rzucili odważne wyzwanie rozpaczy i bezdomności. To opowieść o życiu na ulicy, walce z nędzą i o absolutnym zaufaniu Bogu. Ta książka to dowód na to, że miłość pokona największą biedę i niesprawiedliwość.

Pobierz :

pobierzpdf

Opracowanie zbiorowe
http://www.empik.com/polawiacze-perel-historia-jurka-koniecznego-i-doktor-janosikowej-opracowanie-zbiorowe,p1119395401,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *