0

Harry Redknapp. Autobiografia PDF Ebook EPUB MOBI

(Last Updated On: 19 lutego 2017)

Harry Redknapp. Autobiografia PDF

Pobierz :

pobierzpdf

Harry Redknapp. Autobiografia

„Od kopania piłki jako dzieciak pod latarniami Poplar i kibicowania na północnej trybunie Highbury z ojcem, aż po pierwszą grę w barwach West Ham – urodziłem się bezgranicznie zakochany w futbolu. To właśnie piłka nożna uratowała mi życie i przez pięćdziesiąt lat ta jedna rzecz pozostaje bez zmian – bez niej byłbym nikim”.

Harry to menedżer, który widział wszystko – od posępnego baraku w Oxford City i boisk treningowych z drzewami na środku, aż po długie serie zwycięstw w Premiership, triumf w FA Cup i podejmowanie Realu Madryt w Lidze Mistrzów. W charakterystycznym, uroczym i rzetelnym stylu opowiada nam historię wypełnioną pasją i poczuciem humoru. Historię, która przenosi wewnątrz każdego dramatu z jego kariery.

Opowiada historię pełną kontrowersyjnych wzlotów i upadków. Bólu serca w trakcie procesu sądowego, pracy z reprezentacją, miłości do Bobby’ego Moore’a, przygód w Portsmouth za Milana Mandaricia, klęski Southampton i pracy z Tottenhamem u Daniela Levy’ego. Nie zapomina również o West Ham i tych najświeższych wyzwaniach, już jako menedżer QPR.

To imponująca podróż przez historię jednego z najwspanialszych menedżerów angielskiej piłki ostatnich pięciu dekad. W erze zdominowanej przez zagranicznych trenerów Harry pozostaje jedynym staromodnym, angielskim do szpiku kości i przesiąkniętym tamtejszą kulturą futbolu menedżerem. Tym, który ciągle był zmuszany do nowych wyzwań. I tym, który nigdy nie bał się z nimi walczyć.

Pobierz :

pobierzpdf

Redknapp Harry
http://www.empik.com/harry-redknapp-autobiografia-redknapp-harry,p1095361854,ksiazka-p

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *